Kids' Skills

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy i zapraszamy do odkrycia oraz nauki metody terapeutycznej pracy z dziećmi: Dam Radę! (Kids' Skills).

Program został stworzony przez Bena Furmana i Tapani Ahola w Fińskim Instytucie terapii Krótkoterminowej - www.kidsskills.org i jest oparty o wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmy i rodzicami. Jest praktycznym narzędziem, odwołującym się do założeń BSFT (Brief Solution Focussed Therapy) czyli Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, zaproszeniem do zabawy i uczenia się umiejętności, zachęcania i wspierania dzieci, budowania autentycznej współpracy i szacunku.

Ta metoda od lat jet znana i ceniona na całym świecie. Na jej podstawowe atuty składa się prostota, ustrukturylizowanie i elastyczność niezbędna w pracy z dziećmy. Szybko można się jej nauczyć i z sukcesem stosować. Przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów: psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców jak i rodziców czy opiekunów.

Metoda opiera się na współpracy z rodzicami, nauczycielami i bliskimi osobami. Z czasem została wzbogacona o warsztat dla rodziców: Jestem z Ciebie Dumny! (I am proud of you), którego celem jest pomoc rodzicom i nauka skutecznego oddziaływania wychowawczego na dzieci.

Jeśli jesteś ... psychologiem, pedagogiem, nauczycielem, opiekunem, rodzicem ... i chcesz wiedzieć więcej ..., nauczyć się lub poznać metodę, wzbogacić swoje umiejętności...


Czas trwania: 30 godzin dydaktycznych (pt. i sob. 9:00-18:00, niedz. 9:00-16:00) 

Miejsce: Ambulatorium Stresu, Łódź, ul. Kamińskiego 8a lok. 1

Koszt: 650 zł

Dodatkowe informacje: kontakt@ambulatoriumstresu.pl

Serdecznie zapraszamy,

  mgr Beata Bednarek (pedagog, certyfikowany psychoterapeuta BSFT, certyfikowany trener Kids’Skills, trener Kids’ Skills dla rodziców)

  lek. Jacek Ostrowski (specjalista psychiatra, certyfikowany trener Kids’ Skills, trener Kids’ Skills dla rodziców)

Directory of trainers of Kids' Skills for Parents ...and other caretakers

International Directory of Certified Kids' Skills Coaches