Poradnia psychologiczna Łódź

Menu główne


Kids' skills

Kids' Skills czyli jak skutecznie pracować z dziećmi i ich opiekunami ...

Program stworzony przez Bena Furmana i Tapani Ahola w Fińskim Instytucie terapii Krótkoterminowej - www.kidsskills.org jest oparty o wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmy i rodzicami. Jest praktycznym narzędziem, odwołującym się do założeń BSFT (Brief Solution Focussed Therapy) czyli Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, zaproszeniem do zabawy i uczenia się umiejętności, zachęcania i wspierania dzieci, budowania autentycznej współpracy i szacunku.

Metoda znana i ceniona na całym świecie. Jej atuty to: prostota, ustrukturylizowanie i elastyczność niezbędne w pracy z dziećmy. Szybka do nauki i zastosowania z sukcesem. Przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów: psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców jak i rodziców czy opiekunów.

Jeśli jesteś ... psychologiem, pedagogiem, nauczycielem, opiekunem, rodzicem ... i chcesz wiedzieć jak ..., nauczyć się i poznać metodę, pozyskać nowe umiejętności... ZGŁOŚ SIĘ!

Czas trwania: 30 godzin dydaktycznych (pt. i sob. 9:00-18:30, niedz. 9:00-16:00) - w tym 1 h przerwy obiadowej.
Miejsce: Ambulatorium Stresu, Łódź, ul. Kamińskiego 8a lok. 1
Koszt: 650 zł lub 700 zł przy późnej rezerwacji
Najbliższy termin: W związku z epidemią COVID-19 szkolenie 27-29 marca 2020 zostaje odwołane! Nowy termin zostanie podany wkrótce.

Dodatkowe informacje: kontakt@ambulatoriumstresu.pl

Wpłaty na konto. Konto do wpłaty podajemy mailem po zgłoszeniu zawierającym imię i nazwisko na adres kontakt@ambulatoriumstresu.pl

Serdecznie zapraszamy.


mgr Beata Bednarek (pedagog, certyfikowany psychoterapeuta BSFT, certyfikowany trener Kids’Skills, trener Kids’ Skills dla rodziców)


lek. Jacek Ostrowski (specjalista psychiatra, certyfikowany trener Kids’ Skills, trener Kids’ Skills dla rodziców)

Directory of trainers of Kids' Skills for Parents ...and other caretakers
International Directory of Certified Kids' Skills Coaches


Stopka

Zamknij